Novoroční přání 2018 – návrhy na zakázku  (Novoročenky, PF, Pour Felicité)

Navrhujeme a vyrábíme originální novoročenky, i expresně. V případě zájmu volejte 728.937.533

Novoroční přání navrhujeme pro firmy, renomované společnosti, a i osobní novoročenky pro jednotlivce. Vytváříme vždy nové a unikátní návrhy PF přání. Nepoužíváme žádné vytvořené vzory novoročenek, anebo koupené šablony, jako nabízí většina tiskáren a agentur. Ale z „bílého papíru“ navrhujeme pro klienty „jejich autentické“ novoroční přání.

Novoročenky na míru navrhujeme již 25 let a máme s jejich návrhem i výrobou mnohaleté zkušenosti, a tato práce nás baví. Kontaktujte nás...


Obchodní podmínky realizace novoročenek:

Návrh, realizace a výroba novoročenky

Před zahájením prací na designu si vyslechneme případnou představu klienta. Na základě vzájemné dohody, či přesnějších požadavků Vám připravíme k odsouhlasení přibližnou cenovou nabídku budoucího návrhu novoročenky, a ceny za realizaci, tisk a výrobu. Po závazném objednání cen se pustíme do návrhu Vaší novoročenky.

Návrh Vám předložen ve sjednaný termín, dle předchozí dohody v náhledové kvalitě. Po schválení návrhu po Vás bude požadována záloha min. 60%. Na základě Vašeho uhrazení bude novoročenka předána do tisku. Jedná-li se o čistě elektronické novoroční přání budete vyzvání k úhradě v plné výši předem, a po uhrazení Vám bude zaslána novoročenka emailem ve formátech png a jpg.


Ceny.

Jedná se o novoročenky vytvořené na zakázku! Nikoliv užité vzory kopírované jako „Baťa cvičky“... Proto jsou ceny smluvní a jsou v rozmezí ve výši 5000-15000 Kč bez DPH i více. Základní hodinová sazba je 780 Kč/h. Ceny za návrh, výrobu i dopravu jsou vždy smluvní a individuální povahy. Konečné ceny vycházející z konkrétní složitosti návrhů, technoligie tisku, ceny tisku a cen za dopravu


Zde níže uvedená galerie je ukázka našich realizovaných návrhů, aby jste si mohli udělat představu o našich schopnostech. Nejedná se o výslovné vzory k výběru, jako běžné. Ve Vaši poptávce na novoročenku se můžete těmito našimi návrhy inspirovat. Váš návrh ale navrhneme pro Vás zcela nově a míru.